X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
BÜYÜK KAMPANYA! SINIRSIZ HOSTİNG PAKETLERİNDE % 50 NET İNDİRİM! AYLIK SADECE 4.50 TL
Giriş Yap

Entry VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 1 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 1 GB DDR3 RAM
DİSK 20 GB SSD Disk
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
39.99₺ 19.99₺ AYLIK SATIN AL

Starter VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 2 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 2 GB DDR3 RAM
DİSK 30 GB SSD Disk
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
59.99₺ 39.99₺ AYLIK SATIN AL

Advanced VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 2 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 4 GB DDR3 RAM
DİSK 50 GB SSD Disk
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
99.99₺ 69.99₺ AYLIK SATIN AL

Pro VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 4 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 6 GB DDR3 RAM
DİSK 60 GB SSD Disk
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
129.99₺ 99.99₺ AYLIK SATIN AL

Premium VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 6 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 8 GB DDR3 RAM
DİSK 75 GB SSD Disk
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
149.99₺ 119.99₺ AYLIK SATIN AL

Sunduğumuz Hizmetler

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Aynı Gün Teslimat

Sipariş verip ödeme tamamlandıkdan 2 saat içerisinde sunucunuz anahtar teslim şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Destek Hizmetleri

Verigom 7/24 Teknik Destek ekibi ile takıldığınız her noktada size yardımcı olabilmek adına sizi bekliyor.

Donanım Garantisi

Hizmet aldığınız süre içerisinde arızalanan tüm donanımlar ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmektedir.

Güçlü Verimerkezi

Tüm vps serverler, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır.

Yedekli Altyapı

Tamamı yedekli enerji alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS serverinizi yönetebilirsiniz.

Network Altyapısı

Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Daha Yüksek Performans Elde Etmek İstiyorsanız Hemen VPS Server Paketlerimize Göz Atın.

Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları

Yüksek performansa sahip vps server kaynakları ile gerçek vps server performansını yaşayın.RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar ortak olarak tasis edilir ve diğer sunucular ile aynı havuzdan kullanılır. Verigom Vps serverler, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

Güçlü Verimerkezi Ve Donanım Alt Yapısı

VPS Serverler, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Ücretsiz VPS Server Taşıma Desteği

VPS Server taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Verigom kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Neden Verigom VPS?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Ultra Performans

Verigom eski nesil işlemciler ile maliyeti düşürmek yerine,müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak tamamı yeni nesil E5 işlemci teknolojisi kullanmaktadır.

Sınırsız Destek

Verigom'a bakan 7/24 Destek ekibi var.Günün her saati ulaşabilir bir teknik ekip ile gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.

En Son Teknoloji

Az enerji yüksek performans standardından çıkmayarak tamamı yeni nesil e5 donanımlar ile hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

VPS Server Satın Almadan Önce Aklınıza Gelebilecek Tüm Soruların Cevabını Aşağıda Bulabilirsiniz.

VPS Server ( Virtual Private Server ) , fiziksel sunucunun sanallaştırma yazılımı ile ( Örnek : vmWare ) birden çok servere bölünerek kaynakları en verimli şekilde bölüp kullanmasına imkan sağlayan yapıdır. Her vps server birbirinden bağımsız ve adanmış bir sunucu gibi çalışır.Vps server kiralamak için satış uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.Ucuz vps server çözümleri ile satış uzmanlarımız sizi en doğru pakete yönlendirerek, sizlere anahtar teslim bir vps sunucu hizmeti sağlayacaktır.

VPS Server hizmetlerinde Verigom Bilişim Teknolojileri herhangi bir kısıtlama yapmamaktadır.Linux, Centos, Debian, Ubuntu, Windows Server, FreeBSD işletim sistemlerini sorunsuz destekler,talebiniz olması durumunda istediğiniz işletim sistemi ücretsiz olarak kurulup kullanıma hazır hale getirilir.

Bu soru kapsamlı olduğu için net olarak bir öneride bulunmak mümkün değildir,bu doğrultuda size en uygun VPS Server çözümünü sunabilmemiz adına Verigom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek,ne amaçla kullanacağızı,hali hazırda var olan VPS serverin ortalama kaynak tüketimleri baz alınarak size öneri sunulur.

Vps server satın almanın, web hosting hesabı kullanmaktan bir çok fark ve avantajı bulunmaktadır. Web hosting hesaplarında yüzlerce websitesi ile aynı sunucu üzerinden hizmet aldığınız için bir web sitesine gelen ddos saldırılarından siteleriniz etkilenebilir. Ancak bir vps server satın alırsanız sunucu içerisinde bir tek sizin web siteniz yer alacağı için olası bir saldırı, veya sorundan etkilenmezsiniz. Bunun ile beraber bazı özel yazılım ve scriptlerde açık olması gereken özellikler web hosting sunucularında güvenlik sebebiyle kapalı durumdadır. VPS Sunucu üzerinde ise herhangi bir özellik kısıtlamaması olmadığı dilediğiniz gibi yönetim sağlayabildiğiniz için özel yazılım proje ve kaynak gerektiren herşeyi sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Site hızınızda ciddi oranda bir vps server üzerinde daha hızlı çalışabilir.

VPS Server siparişi vermek için, vps server sayfamıza giriş yaptıkdan sonra ihtiyacınıza uygun olan paketi belirlemeniz gerekmektedir. Satın alacağınız paketin kararını verdikden sonra paketin altında yer alan sipariş ver butonu ile açılan sayfada yer alan sunucu adı, işletim sistemi tercihi, kontrol panel seçeneklerini doldurup ürünü sepetinize ekleyip ödemesini yapıp anında aktif olmasını sağlayabilirsiniz. VPS sunucular ödeme sonrası 5-30 dakika içerisinde aktif olmaktadır.

VPS sunucuların dedicated servere göre ekonomik olarak çok önemli farkı bulunmaktadır. En basitinden örnek verecek olursak bir dedicated server kiralamak istediğinizde kiralama bedelleri 3 haneli rakamlardan başlamaktadır. Ancak web siteniz veya özel projenizin bu kadar yüksek kaynağa ihtiyacı yoksa çok daha ekonomik fiyatlı vps sunucular ile projelerinizi performanslı bir şekilde vps server üzerinde barındırabilirsiniz. Dedicated server projeleri yüksek kaynak gerektiren projeler için tercih edilmektedir.

Evet yükseltebilirsiniz. İstediğiniz zaman kaynağınız yetersiz gelirse müşteri paneli üzerinden ürün/hizmetler kısmından hizmetinizin yönet kısmında basarak panel üzerinden yükseltme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Saniyeler içerisinde vps sunucu kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

VPS sunucu kurulumları ve ayarlamaları tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. Vps sunucu kullanabilmeniz için teknik bilgi gereksinimi bulunmamaktadır. Firmamız size her konuda destek olacaktır. Sipariş ettiğiniz sunucuyu anahtar teslim bir şekilde site barındırmaya hazır bir halde size teslim ediyoruz. Bu sayede aynı bir hosting hesabı yönetiyormuş gibi vps sunucunuzu yönetebiliyorsunuz. Bizden aldığınız tüm sunucu hizmetlerinde optimizasyonlar tarafımızca sunucunuzdan en verimli performansı almanızı sağlayacak şekilde profesyonelce konfigüre edilmektedir.

Evet alabilirsiniz. Bir vps sunucu satın aldığınız 1 adet ip adresi zaten ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Vps sunucunuza dilediğiniz zaman müşteri paneli üzerindeki eklentiler kısmından hızlı bir şekilde size özel paylaşımsız özel ip adresi satın alabilirsiniz.

Elbette,farklı firmalar üzerinde yer alan vps sunucunuzun içerisindeki tüm verilerini ücretsiz olarak bizden alacağınız vps sunucunuzun içerisine titiz bir şekilde taşıyıp siteleriniz ve projelerinizin kaldığı yerden çalışmasını sağlayabiliriz.

VPS sunucu hizmetlerinde ücretsiz voxility ddos koruma sistemi tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Satın alan tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilmek ve otomatik aktif olmaktadır. Ancak unutmamak gerekirki kimse % 100 saldırı koruma garantisi günümüz teknolojisinde veremez.

VPS server paketlerine ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.Tier III sınıfına sahip verimerkeziminden yüksek uptime oranı ile 7/24 erişilebilir bir web hosting hizmetine sahip olabilirsiniz.

VPS serverlerde kaynaklar bir araya toplanır ve bölümlenerek dağıtılır,kaynaklar paylaşımlıdır.VDS Sunucularda ise tamamen tarafınıza özel donanımsal olarak ayrılan paylaşımsız kaynaklar sunulur böylece,sunucudaki diğer müşterilerden ayrı özel kaynak kullanmış olursunuz. VDS server çözümleri, vps server çözümlerine göre bir tık daha performanslı çalışmaktadır.

Verigom'dan alacağınız tüm vps serverler için tarafınıza ücretsiz plesk kontrol panel lisansı hediye edilmektedir.


Top